Broker ubezpieczeniowy Zielona Góra

Wiedząc jak zawiły i skomplikowany jest rynek ubezpieczeniowy firma brokerska Premium z Zielonej Góry realizuje zlecenia od swoich klientów w ramach, których opracowujemy najlepsze i najkorzystniejsze pakiety ubezpieczeniowe skierowane do: firm, instytucji publicznej czy podmiotu gospodarczego.

W ramach naszych usług prowadzimy działalność:

  • analizującą potrzeby i wymagania naszych klientów – opracowujemy propozycje ubezpieczeniowe zawsze po dokładnym zapoznaniu się za Państwa sugestiami, argumentami czy potrzebami. Nasza firma zawsze dokonuje różnego typu analiz w oparciu o wiele czynników i właściwości związanych z ubezpieczeniem, co pozwala przedstawić nam najkorzystniejszą ofertę,
  • polegającą na doborze najkorzystniejszych ubezpieczeń – jako firma brokerska przedstawiamy wyłącznie najlepsze ubezpieczenia, które dostępne są na rynku. Staramy się naszym klientom zawsze przedstawić kilka najlepszych wariantów. Służymy radą i pomocą w razie wszelkich wątpliwości związanych z ubezpieczeniem,
  • związaną z ‘opieką’ nad konkretną ofertą – w przypadku jakichkolwiek problemów, przeszkód czy innych potrzeb związanych z konsultacją, służymy radą, pomocą w każdym zakresie związanym z zawartym za naszym pośrednictwem ubezpieczeniem.

Opracowujemy zawsze ofertę najciekawszą i najkorzystniejszą. Warto pamiętać, że dzięki naszemu doświadczeniu, wiedzy oraz szerokim kontaktom, jesteśmy w stanie dla Państwa przedstawić ofertę korzystniejszą niż w przypadku indywidualnych negocjacji.

Broker ubezpieczeniowy PREMIUM jest do Państwa dyspozycji

Broker ubezpieczeniowy, w ramach prowadzonej działalności brokerskiej, wykonuje czynności w zakresie dystrybucji ubezpieczeń w imieniu lub na rzecz klienta, zwane dalej „czynnościami brokerskimi w zakresie ubezpieczeń”.

PREMIUM jako firma świadcząca usługi brokerskie wykonujemy czynności w imieniu lub na rzecz podmiotu poszukującego ochrony ubezpieczeniowej, zwane „czynnościami brokerskimi”. Działamy na podstawie pełnomocnictwa udzielonego nam przez klienta, ściśle w zakresie określonym tym pełnomocnictwem. Klienta, którego dobro stawiane jest na pierwszym miejscu określa Kodeks Etyki Zawodowej Brokera zwany Kartą Sobieszewską.

Nasze usługi wykonujemy absolutnie kompleksowo i w oparciu o najciekawsze i najbardziej dobrane oferty. Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy, instytucje i placówki publiczne. Współdziałamy bardzo chętnie z firmami w ramach stałej współpracy.

Nasza firma Premium z Zielonej Góry zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą dotyczącą ubezpieczeń brokerskich.

kompleksowe ubezpieczenia w Zielonej Górze