Ubezpieczenia dla firm Zielona Góra

Prowadzenie firmy to przedsięwzięcie trudne i wymagające wielu poświęceń. Jednak od wielu czynników można się ubezpieczyć tak, aby zminimalizować różnego rodzaju ryzyka związane z prowadzeniem firmy.

Oferta naszego biura brokerskiego Premium z Zielonej Góry jest skierowana do właścicieli różnego rodzaju firm

Z naszymi propozycjami jesteśmy przekonani, że Państwa działalność gospodarcza będzie lepiej chroniona, co wydajnie poprawi bezpieczeństwo wielu jej elementów.

Ubezpieczenie firmy najkorzystniejsze za pośrednictwem naszej placówki brokerskiej Premium

Ubezpieczenia dla firm mogą mieć formę osobową (skierowane do konkretnych osób) lub rzeczową (konkretnego mienia, przedmiotu czy innej materii rzeczowej). Broker Premium pośredniczy w zawieraniu umów ubezpieczeniowych pomiędzy strona zainteresowaną (firmą, przyszłym ubezpieczonym) a ubezpieczycielem. Dzięki współpracy z nami mogą Państwo uzyskać pomoc miedzy innymi w ubezpieczeniu:

  • od ryzyka – niezwykle popularna forma ochrona, z której korzystają coraz liczniejsze firmy czy instytucje. Istnieją bardzo różne pakiety ubezpieczeniowe chroniące przed ryzykiem inwestycyjnym, wyrządzeniem szkód itp. W zależności od Państwa potrzeb jesteśmy w stanie wykonać różne opracowania ubezpieczeń od ryzyka,
  • mienia – firmy, instytucji czy działalności gospodarczej. Za naszym pośrednictwem można będzie ubezpieczyć każdą część majątku firmy w tym jego dobro materialne,
  • ochrony prawnej – tego typu forma chroni każdą część interesów firmy od strony prawnej. Współtworzymy akty prawne, które są w stanie ubezpieczyć Państwa interesy od zdarzeń czy sporów leżących na linii prawnej,
  • pracowników – do tego dochodzi typowe ubezpieczenie grupowe lub na życie. Można też ubezpieczyć pracownika zatrudnianego w firmie na czas określony. Chronić go przed nieszczęśliwymi następstwami lub zdarzeniami na terenie Państwa firmy,
  • assistanse – czyli oferta skierowana do wszystkich tych firm, gdzie w nagłych przypadkach potrzebna jest pomoc fachowca typu: informatyk, elektryk czy innych specjalista od napraw. Ubezpieczenie assistanse może też obejmować pomoc medyczną czy lekarską.

Każdy punkt ochrony ubezpieczeniowej dla firm, może być rozwijany o różne podpunkty dostosowane do wymogów konkretnej placówki. Broker Premium posiada dostęp do szerokich pakietów ubezpieczeń OC w ramach ochrony firmy.

ubepieczenia dla firm w Zielonej Górze

Oferta ubezpieczeniowa skierowana do każdej formy działalności gospodarczej

Nasza placówka brokerska z Zielonej Góry prowadzi pośrednictwo ubezpieczeniowe z bardzo wieloma firmami, instytucjami czy innymi formami podmiotów gospodarczych. Specjalizujemy się w opracowywaniu ofert ukierunkowanych pod konkretne potrzeby współpracującej z nami firmy.

Do współpracy zapraszamy wszystkich chętnych, którym zależy na znalezieniu najkorzystniejszej ofert ubezpieczenia dla jego firmy. Jako firma brokerska posiadamy dostęp do tych najlepszych propozycji ubezpieczeniowych dostępnych obecnie na rynku.