Zabezpieczenia wykonania umowy Zielona Góra

Istnieje bardzo wiele różnego rodzaju form umowy: pisemna, ustana, notarialna itp. Oczywiście rzeczą jasną i wydawałoby się oczywistą jest wywiązanie się z niej. Jednak nie zawsze daje się zrealizować swoje założenia tym bardziej opierając się na podmiotach od nas niezależnych. Dlatego istnieje możliwość wykonania dokumentacji zabezpieczenia wykonania umowy. Jest to pewnego rodzaju forma ubezpieczenia, przed niedopełnieniem obowiązku realizacji zlecenia przez zleceniobiorcę.

Zabezpieczenie należytego wykonania umowy

Nasza firma brokerska Premium z Zielonej Góry jest do Państwa dyspozycji, jako pośrednik w przygotowaniu dokumentacji zabezpieczającej wykonanie konkretnej umowy. Specjalizujemy się w pośrednictwie przy przygotowywaniu umów, które są zabezpieczeniem realizacji konkretnej umowy. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do właścicieli różnego rodzaju firm, które bardzo często współpracują z różnego rodzaju zleceniobiorcami.

Jako firma brokerska oferujemy pomoc w przygotowaniu dokumentacji o zabezpieczeniu wykonania umowy w oparciu o formy:

  • pieniężne – może być to ustalona kwota zabezpieczenia umowy lub procent realizacji całego zlecenia,
  • gwarancje bankowe – jako pośrednik współpracujemy z instytucjami bankowymi i na ich gwarancjach jesteśmy w stanie przygotować tego typu zabezpieczenie umowy,
  • gwarancje ubezpieczeniowe – jedna z form ubezpieczenia, która stanowi doskonałą formę gwarancji realizacji danego zlecenia,
  • wszelkiego typu poręczenia – majątkowe, kredytowe, udzielne przez podmioty itp. W zależności od formy danej umowy, można wypracować konkretną umowę zabezpieczeniową.

Oczywiście my, jako brokerzy i doświadczeni pośrednicy ubezpieczeniowi jesteśmy do Państwa dyspozycji i zapewniamy – przedstawimy na pewno najatrakcyjniejszą ofertę dotyczącą zabezpieczenia konkretnej umowy.

Szczególnie do współpracy zachęcamy firmy, instytucje publiczne i przedsiębiorstwa. W realizacji tego typu projektów posiadamy niezwykle szerokie doświadczanie, które pozwala nam realizować coraz to nowsze zlecenia. Raz jeszcze serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.