Certyfikaty i wyróżnienia

Zielonogórskie brokerskie biuro ubezpieczeń „Premium” oferuje wysokiej klasy usługi, czego potwierdzeniem są wyróżniające je na tle branży prestiżowe certyfikaty.

Certyfikat FIRMA GODNA ZAUFANIA – dla ulubieńców Internetu

Wyróżnienie to jest odpowiedzią na potrzebę budowania pozytywnego wirtualnego wizerunku przedsiębiorstw. „Premium” zostało nim uhonorowane w roku 2016.

Pomysłodawcą stworzenia tego certyfikatu była rybnicka firma CBOK Sp. z. o.o. Sp. k., której przyświecała idea promowania dialogu między klientami i firmami korzystającymi z nowoczesnych technologii, takich jak Internet. Firma z Rybnicy stworzyła specjalny algorytm: współczynnik opinii obrazujący ilość negatywnych opinii na temat danego przedsiębiorstwa w sieci. Już po roku od jego wprowadzenia w 2013 r. certyfikat zyskał dużą renomę wśród polskich firm, które nie szczędziły starań, bo go uzyskać.

Certyfikat „Firmy godnej zaufania” to również dowód na szczere uznanie ze strony klientów, którzy wyrażają swobodnie swoje opinie w Internecie.

CERTYFIKAT UCZCIWOŚĆI – wiarygodność jest w cenie

Potwierdza on wysoką jakość oferowanych usług, pokazuje, że sumiennie wykonywane obowiązki zawodowe przynoszą satysfakcję i prestiż. Procedura przyznania tego wyróżnienia jest kilkuetapowa. Sześć pięcioosobowych grup „tajemniczych klientów” w ciągu miesiąca weryfikuje wybrane przedsiębiorstwa na terenie jednego województwa. Pod uwagę brane są następujące wymagania wobec uczestnika:

  • jakość produktów i usług,
  • jakość obsługi klienta,
  • czas realizacji,
  • zgodność reklamy z faktyczną działalnością,
  • zgodność regulaminu z prawem.

Beneficjentami programu zostają firmy, które uzyskały minimum 35 punktów. Dodatkowo kontroli podlega poprawność danych umieszczonych w Centralnej Ewidencji Informacji o Działalności Gospodarczej.

Uzyskanie tego certyfikatu podnosi prestiż przedsiębiorstwa, jest czytelnym sygnałem, że posiadającej go firmie można zaufać, ponieważ interesy klienta stawia ona na pierwszym miejscu. Taką pewność zyskali też klienci Alicji Poźniak.

CERTYFIKAT INNOWACYJNA I RZETELNA FIRMA - dla tych, którzy dbają o renomę

Przyznawany jest tym firmom, które z powodzeniem wdrażają innowacyjne rozwiązania biznesowe podnoszące jakość oferowanych przez nie usług, a także uczciwie wywiązują się ze swoich zobowiązań wobec pracowników i kontrahentów.

certyfikat innowacyjna i rzetelna firma

Stowarzyszenia Brokerów POLBROKERS – zielonogórskie „Premium” wśród najlepszych

Ponadto biuro Alicji Poźniak należy do Stowarzyszenia POLBROKERS, co wiąże się z systematycznym poszerzaniem kompetencji zawodowych poprzez uczestniczenie w profesjonalnych szkoleniach oraz z bezwzględnym wymogiem przestrzegania etyki zawodowej.

Wszystkie certyfikaty wpływają na podniesienie zaufania i konkurencyjności firmy. Firmy zdobywają je, bo wiedzą, że dobrze jest pracować z najlepszymi.