Ubezpieczenie samolotu Zielona Góra

Ubezpieczenia samolotu podobnie jak ubezpieczenia lotnicze wchodzą w skład specyficznej ochrony osób i mienia, której nie każda firma ubezpieczeniowa się podejmuje. Jako firma brokerska specjalizujemy się w przygotowywaniu ofert dla przewoźników lotniczych, jeśli chodzi o ubezpieczenie samolotu.

Aeropolisa – ubezpieczenie samolotu

Ubezpieczenie samolotu może być różnorakie za to powinno być w pełni dostosowane do potrzeb przewoźnika. Nasza firma brokerska Premium z Zielonej Góry, specjalizuje się w opracowywaniu ofert, które są niezwykle korzystne dla samych przewoźników lotniczych jak i dla ich pasażerów.

Pośredniczymy w przygotowywaniu ofert typu:

  • aeropolisa statku powietrznego – zwane inaczej aerocasco. Jest to zabezpieczenie właściciela statku powietrznego przed ewentualną koniecznością poniesienia różnego rodzaju kosztów w sytuacji, gdy dojdzie do uszkodzenia lub zniszczenia tego typu transportera lotniczego,
  • OC przewoźnika lotniczego – jest to ubezpieczenie osób innych niż członkowie załogi, którzy biorą udział w danym locie. Niezwykle popularne ubezpieczenie wśród firm przewozu lotniczego,
  • ubezpieczenie NNW – jest to ubezpieczenie członków załogi (piloci, obsługa statku powietrznego) od nieszczęśliwych następstw typu uszczerbek na zdrowiu czy śmierć,
  • OC operatora – są to ubezpieczenia umożliwiające wypłatę ewentualnego odszkodowania dla osób trzecich (niewchodzących w skład załogi ani nieuczestniczących w locie), którzy ponieśli stratę w wyniku zdarzenia wynikającego z użytkowania owego samolotu. Takie ubezpieczenie niemalże likwiduje możliwość powództwa cywilnego w przypadku szkód, które wyrządza samolot w wyniku zdarzenia.

Każda z tych opcji ubezpieczenia samolotu jest dostępna dla właścicieli maszyn typu: samolot, awionetka, szybowiec czy śmigłowiec. Ubezpieczenie obejmuje nawet mniejsze maszyny typu motoszybowiec.

Dodatkowe opcje możliwe podczas wykupu ubezpieczenia samolotu

Wraz z ubezpieczeniem samolotu można dokładnie zapoznać się ze szczegółami każdej z ofert. Regulacje tego typu ubezpieczeń są niezwykle skomplikowane, dlatego serdecznie zachęcamy do współpracy z naszą firmą trudniącą się pośrednictwem przy realizacji tego typu ubezpieczeń.

Serdecznie zachęcamy do szerszego zapoznania się z naszą ofertą. Współpracujemy z różnymi liniami, co pozwala nam twierdzić, że dysponujemy niezwykle ciekawą ofertą.

Pracownicy naszej firmy brokerskiej są do Państwa dyspozycji i zapewniamy – szczegółowo przedstawią różne oferty dotyczące ubezpieczenia samolotu.