Ubezpieczenia OC dla firm Zielona Góra

Prowadzenie działalności gospodarczej to przedsięwzięcie, które wymaga poświęcenia, czasu, oddania i wielu innych nakładów. Jednak obecnie istnieje szereg możliwości ubezpieczenia swojej firmy w ramach polis związanych z OC. Takie ubezpieczenie może obejmować samą działalność gospodarczą z tytułu jej prowadzenia jak i wszelkiego typu prace, które w ramach niej są wykonywane.

Korzyści z posiadania OC swojej firmy

Obecnie rynek OC dla firm jest niezwykle rozbudowany i nie zawsze łączy ze sobą najważniejsze punkty, które powinny się znaleźć nawet w podstawowych ofertach ubezpieczeniowych. Firma brokerska Premium z Zielonej Góry posiada dostęp do najlepszych ofert na rynku.

Współpracując z największymi towarzystwami i grupami ubezpieczeniowymi stworzyliśmy wyjątkową ofertę OC dla firm, która obejmuje między innymi:

  • ochronę przed szkodami – powstałymi w nieruchomościach firmy, na jej terenie, w sprzęcie, maszynach czy innej formie mienia,
  • ubezpieczenie przed błędami ludzkimi – pracowników, podwykonawców czy osób, którym w ramach prowadzenia firmy zlecamy wybrane prace,
  • ubezpieczenie przed działaniem osób trzecich – wszelkiego typu włącznie z kradzieżami, dewastacją, włamaniami itp. czynnikami, które mogą dosięgnąć naszą firmę,
  • straty majątkowe – ich zwrot jest możliwy dzięki wykupowi ubezpieczenia OC dla firmy,
  • i inne.

Ubezpieczenie OC obejmuje, więc kompleksowo całą działalność, którą się Państwa firma zajmuje. OC chroni także mienie, osoby oraz zakres prac. Dlatego jest tak bardzo popularne wśród właścicieli każdego typu firm.

Broker Premium – Twoim pośrednikiem w zawieraniu OC dla firmy

Jako doświadczona firma brokerska posiadamy dostęp do najciekawszych i najbardziej korzystnych ofert ubezpieczeniowych, które znajdują się obecnie na rynku. Dzięki nam możliwe będzie odrębne negocjowanie lub jednostkowe zawieranie konkretnych, wybranych przez Państwa klauzul. Pozwoli to stworzyć ofertę nie tylko bardzo korzystną finansowo, ale i w pełni dostosowaną do potrzeb Państwa firmy.

 

Do współpracy z firmą Premium z Zielonej Góry zapraszamy wszystkich właścicieli firm. Zapewniamy dostęp do najciekawszych i najkorzystniejszych finansowo ofert. Współpracujemy z bardzo licznymi przedsiębiorstwami, które korzystając z naszej oferty na pewno mają poczucie pełnej ochrony. Państwu także jesteśmy w stanie ją zapewnić.